ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Žáci naší třídy si začínají připravovat zajímavé referáty k právě probíranému učivu. V posledních hodinách prvouky, kdy jsme probírali léčivé rostliny,

si připravily Kačenka Bořková a Karolínka Haková ukázku rostlin. Za pomoci maminek nasbíraly bylinky, popsaly je a ke každé bylince měly připravené povídání, jaké má léčivé účinky. Všechny bylinky, které děvčata přinesla, jsme si nechali ještě ve třídě.
Tato hodina měla pokračování, kde jsme měli ochutnávky salátů a pažitky, které si připravili- Verunka Šmídová a Jára Kortan. Spolužákům moc děkujeme  a těšíme se na další zajímavé referáty, tentokrát o zvířatech. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol