ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Výlet do Liberce byl super. První den jsme navštívili Botanickou zahradu, v ZOO jsme se pobavili při krmení lachtanů a odpoledne vyjeli lanovkou na Ještěd.

Na Ještědu jsme k našemu velkému překvapení potkali Jirku, který je zapojen do projektu "Poslední kousek" od firmy Milka (www.poslednikousek.cz). Po společném focení jsme vyrazili k našemu ubytování na chatu Pláně pod Ještědem. Uvítali nás příjemní lidé a výborné jídlo. Večer jsme hráli různé hry a moc se nám nechtělo spát, ale paní učitelky byly neoblomné. Po výtečné snídani jsme vyrazili do IQlandie, kde jsme strávili 4 hodiny a mohli jsme na vlastní kůži zažít zemětřesení, vichřici, jak se cítí kosmonaut při letu do vesmíru, projít lidským tělem a pochopit, jak fungují věci kolem nás. Nakonec jsme šli na vlak a hurá domů.

A. Hermanová, B. Heřmanová, H. Teichmanová, A. Vaňurová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol