ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

18. září jsme využili krásného počasí babího léta a vydali jsme se na exkurzi na Černou horu. Autobusy jsme se přepravili do Janských Lázní a na vrchol jsme vyjeli lanovkou.

U vysílače jsme se vyfotili a pokračovali k Černé boudě. Zde se rozvinul krásný pohled na panorama Krkonoš, paní učitelka nám popsala, kde se nachází Sněžka, Růžová hora, Výrovka, ..., potom jsme pokračovali k rašeliništi, kde už příroda zabarvila rašeliník, a na Hubertovu vyhlídku. I zde byla výborná viditelnost. Po hřebeni jsme došli ke Kolínské boudě, kde byla zastávka na občerstvení, abychom úspěšně zdolali sestup do Pece pod Sněžkou, kde jsme se odměnili jízdou na bobové dráze.

Unaveni jsme se usadili do autobusu a ujížděli směr Dvůr Králové nad Labem.

žáci 9. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol