ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

18. září jsme využili krásného počasí babího léta a vydali jsme se na exkurzi na Černou horu. Autobusy jsme se přepravili do Janských Lázní a na vrchol jsme vyjeli lanovkou.

U vysílače jsme se vyfotili a pokračovali k Černé boudě. Zde se rozvinul krásný pohled na panorama Krkonoš, paní učitelka nám popsala, kde se nachází Sněžka, Růžová hora, Výrovka, ..., potom jsme pokračovali k rašeliništi, kde už příroda zabarvila rašeliník, a na Hubertovu vyhlídku. I zde byla výborná viditelnost. Po hřebeni jsme došli ke Kolínské boudě, kde byla zastávka na občerstvení, abychom úspěšně zdolali sestup do Pece pod Sněžkou, kde jsme se odměnili jízdou na bobové dráze.

Unaveni jsme se usadili do autobusu a ujížděli směr Dvůr Králové nad Labem.

žáci 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol