ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

První třída U ŠTAFLÍKA A ŠPAGETKY má za sebou první měsíc školy.

Děti zvládly spoustu věcí, seznámily se se školou, našly zde nové kamarády, a tak jak si slíbily hned první den, učí se psát číst a počítat, malovat, vyrábět, zpívat a také cvičit. Všichni se moc snaží a zaslouží si velkou pochvalu.

Každý pátek "doručí" pošťák do první třídy balíček, ve kterém jsou různé zajímavosti a překvapení. První týden zde měly děti "kouzelné" vitamíny (jablíčka) a program na interaktivní tabuli.

Dále pohádku, první písmenko a tento týden přišel dopis, ve kterém děti našly mapu, která je dovedla k Cukrárně U Pastvů. Manželé Pastvovi odměnili prvňáčky za jejich měsíční snahu a píli sladkou zmrzlinou. Moc jim za milý dárek děkujeme.

prvňáčci a paní uč. Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol