ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

 
V nemocnicích nebývá často veselo a klienti mají den jak den stejný. Právě tato skutečnost nás přivedla k myšlence zařadit do našeho projektu etické výchovy i návštěvu v oddělení dlouhodobě nemocných.

Roztomilí druháci za podpory starších šesťáků nacvičili písničky i básničky, které přizpůsobili starší generaci, aby jim čas v nemocnici alespoň v jeden den zpestřili. A proto se na apríla chodby obou oddělení naplnily nejen klienty, kteří tráví většinu svého času na lůžkách, ale i 40 dětmi, které je přišly v tento den potěšit a rozptýlit. Když zazněla Ta naše písnička česká, nejedno oko nezůstalo suché a mnozí si s námi i zapěli. Věříme, že setkání mládí a stáří je oboustranně obohacující a nekonalo se naposled. 

Mgr. Pavla Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol