ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Jsme velice potěšeni, že po loňském setkání s prarodiči neodradila ani letošní dopolední akce v naší škole většinu z nich,

a proto jsme mohli před Velikonocemi opět přivítat jejich usměvavé tváře na všech stanovištích, které svými nápady obohatili. Vnoučata z 1. stupně si své babičky a dědečky hrdě odvedla do připravených tříd a průběžně kontrolovala, zda jim učitelské povolání svědčí. Pak už jen všichni tvořili a tvořili, neboť nápaditost a zkušenost trpělivých prarodičů neměla konce. Dědečkové většinou pomáhali s pomlázkami, babičky s dětmi malovaly vajíčka či pekly jidáše anebo vyráběly nejrůznější velikonoční ozdoby. Dopoledne uteklo jako voda, spolupráce byla úžasná, rušná atmosféra činorodá, a tak nezbývá, než se těšit zas napřesrok na staronové učitele – naše babičky a dědy. 

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol