ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V rámci celoškolního projektu etické výchovy a za podpory Královéhradeckého kraje uspořádala naše škola 1. 4. již podruhé setkání našich žáčků s generací babiček a dědečků.

Ti nejmenší přivítali seniory přímo ve škole, žáci 2. stupně pak vyrazili do terénu, kde navštívili a popovídali se členy klubů důchodců v Žirči a v ulici Sadová. Velmi zajímavá byla i beseda s pracovníky pečovatelské služby našeho města, stejně jako návštěva azylového domu svaté Žofie a noclehárny pro bezdomovce. Věříme, že klienty oddělení ošetřovatelské péče při místní nemocnici příjemně obohatilo kulturní vystoupení našich šeťáků a druháků, někteří si s nimi s chutí zazpívali.
V době, kdy si lidé všeobecně málo rozumí, kdy ke komunikaci používají čím dál víc techniky a médií jsme se společně sešli, abychom o sobě věděli, abychom se navzájem potěšili a popřípadě předali zkušenosti. Děkujeme touto cestou všem, kteří se na akci podíleli, paní ředitelce pečovatelské služby Mgr. M. Hauke i primářce oddělení ošetřovatelské péče MUDr. M. Vidasovové, všem prarodičům, kteří mezi nás přišli, a těšíme se, že se uvidíme i napřesrok. 

Elena Lahučká, koordinátorka projektu

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol