ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Jako každý rok jsme se v sobotu 28. března sešli ve škole na velikonočních dílničkách. Dětí přišlo opravdu dost a tak už jen stačilo vybrat,

na kterém ze tří stanovišť se začne vyrábět. Pod dohledem paní vychovatelky Procházkové a paní učitelky Kubicové vznikali krásní papíroví zajíčci jako zápich do květináče, na dalším stanovišti u paní vychovatelky Chaloupkové si děti vyráběly závěs se slepičkami a na třetím se šilo a šilo až se ušilo -  zajíček, ovečka, nebo kuřátko z plstě a to vše pod vedením paní vychovatelky Hoškové a Prouzové a paní učitelky Ruprichové.

M.Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol