ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

U příležitosti včerejšího Dne jazyků jsme připravili pro naše žáky z druhého stupně pracovní listy v anglickém a pro nejstarší i v německém jazyce

Úkoly se vztahovaly k aktualitám, ale i obecným informacím o zvířatech z naší zoo. Během dopoledne děti získávaly potřebné údaje a po splnění testů a vyluštění tajenky jsme vyhodnotili hlídky s největším počtem bodů a ty jsme po zásluze odměnili sladkostí. 8. a 9. třídy se též zúčastnily Dne jazyků v Jedničce, kde navštívily několik jazykových rodin a tak se formou her seznámily i s ostatními evropskými jazyky.

Bc. Ida Šturmová, Mgr. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol