ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

17. března se 4. A vypravila do pravěku. Naše cesta časem začala v galerii zdejší ZOO,

kde si žáci zjistili podrobnější informace o osobě a životě Zdeňka Buriana a prohlédli si jeho obrazy.  Potom nás autobus dovezl do Archeoparku Všestary, ve kterém nás čekala zajímavá komentovaná prohlídka artefaktů z nejstaršího osídlení naší země, spojená s promítáním práce experimentálních archeologů. Nejzábavnější částí exkurze však byla možnost vyzkoušet si několik činností ze života pravěkých lidí, jako například lov, sekání dřeva, mletí obilí nebo broušení kamenů. S archeoparkem jsme se rozloučili v rondelu bojovým tancem a vrátili se zpět do přítomnosti… Děkuji tímto paní vychovatelce Nikole Prouzové za pomoc při hlídání naší tlupy.

Mgr. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol