ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Tradiční masopustní veselí oživilo podharťskou čtvrť tentokrát o týden dříve, již 6. 2., neboť masopustní čas letos připadl na jarní prázdniny,

a tak není vyloučeno, že se někteří z nás zúčastní pro porovnání ještě dalšího průvodu na jiném místě republiky. Masopustní postavy doprovázel svou hrou nejen harmonikář, ale ulicí se rozléhaly také deváťáky rozezvučené bubny, proto nás nikdo nemohl přehlédnout ani přeslechnout. Pochod masek ozdobili svou přítomností i naši noví mezinárodní hosté - přátelé z projektu Edison. Mráz nám náladu nepokazil, jen vykouzlil na našich tvářích krásně červené zbarvení, přesto jsme se všichni s chutí vraceli do řízky provoněné školy, protože nám notně vyhládlo. 

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol