ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 4. 2. jsme se sešli před školou o půl šesté, nejprve jsme vyrazili na bowling, kde se k nám připojili zahraniční studenti,

kteří u nás zrovna tento týden působí. Při příjemném konverzování jsme odehráli hodinu a půl dlouhou hru. Cesta zpátky do školy nám utekla docela rychle, asi se někteří už potmě báli a šli svižným tempem. Ve škole jsme popřáli Vendovi, který měl narozeniny a na oplátku dostali výborný muffin se šlehačkou a domácí marmeládou. Takto posilněni jsme nastoupili do tělocvičny na další sportovní výkon, a to florbalový turnaj. Po zhlédnutí „romantičáku“ následovala „večerka". Ranní vstávání nedělalo některým dobře, i tak se vše zvládlo uklidit a čekala nás výborná snídaně – napečené dobroty z domova. A pak už další školní den, i když netradiční, v podání prezentací od zahraničních studentů. Děkujeme manželům Teichmanovým za sponzorský dar (bowling) a rodičům za bohaté občerstvení. 

tř. uč. Ida Šturmová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol