ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 1. A dostávali svá první vysvědčení netradičně. Ve středu v podvečer se sešli ve třídě vybaveni spacími pytli, karimatkami a v neposlední řadě i dobrou náladou.

Všichni byli plni očekávání z nadcházejícího večera. Po přípravě svých míst na spaní přišel čas na večeři. Teplé kuřecí řízky s čerstvým chlebem chutnaly všem netrpělivým prvňáčkům. Po vydatném jídle následovalo to hlavní – předávání vysvědčení. Žáci si oblékli slušivá pyžamka a nasadili zlaté korunky. Královskou cestou, lemovanou plaménky svíček, si došli pro svá první vysvědčení. Čas rychle utíkal a tak bylo nutné ulehnout do připravených pelíšků. Než paní učitelka popřála dobrou noc, přišla ještě chvilka pro hru a povídání o zážitcích z prvního pololetí. Žáci usínali plni pěkných dojmů z prožitého večera ve škole. Někteří spali bez svých maminek poprvé, ale všichni byli stateční. Druhý den se už těšili, jak se pochlubí rodičům svým prvním vysvědčením a užijí si zasloužených pololetních prázdnin. 

Mgr. Miroslava Kubicová, třídní učitelka  

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol