ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 28. ledna žáci 1. tříd navštívili Městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního pasování na čtenáře.

Děti přivítal nešťastný král Abecedník, kterému zmizela některá písmenka z pohádkových knížek. Písmenka z knížek vyjídal skřítek Písmenkožrout. Knížky mohly zachránit jedině děti vyluštěním hádanky a doplněním chybějících písmenek do básničky. Tento úkol zvládly hravě. Písmenkžrout z knihovny utekl a písmenka se vrátila zpět do knížek. Na závěr král Abecedník pasoval naše prvnáčky na čtenáře a odměnil je průkazkou čtenáře a pamětním listem. Dopoledne prožité v knihovně se dětem líbilo a už se těší na březnovou návštěvu dětského oddělení. 

Mgr. M. Kubicová a Mgr. D. Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol