ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve středu 28. ledna žáci 1. tříd navštívili Městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního pasování na čtenáře.

Děti přivítal nešťastný král Abecedník, kterému zmizela některá písmenka z pohádkových knížek. Písmenka z knížek vyjídal skřítek Písmenkožrout. Knížky mohly zachránit jedině děti vyluštěním hádanky a doplněním chybějících písmenek do básničky. Tento úkol zvládly hravě. Písmenkžrout z knihovny utekl a písmenka se vrátila zpět do knížek. Na závěr král Abecedník pasoval naše prvnáčky na čtenáře a odměnil je průkazkou čtenáře a pamětním listem. Dopoledne prožité v knihovně se dětem líbilo a už se těší na březnovou návštěvu dětského oddělení. 

Mgr. M. Kubicová a Mgr. D. Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol