ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dva školní dny prožívaly děti z MŠ Slunečná a MŠ Verdek na naší škole. Po příchodu do školy si děti paní učitelky rozdělily.

Jedna skupina pracovala v první třídě u paní učitelky Kubicové. Děti zde měly za úkol složit puzzle a nalepit na čtvrtku. Výsledným obrázkem byla ZŠ Podharť.
Druhá skupina pracovala ve třetí třídě u paní učitelky Pešťákové, kde každý předškolák dostal obrázek panáčka složeného z geometrických tvarů. Stejný byl i na interaktivní tabuli. Děti se postupně střídaly u tabule, vybarvovaly a určovaly geometrické tvary. V obou skupinách pomáhali žáci první i třetí třídy. Na památku školního dne s kamarády ze ZŠ Podharť si děti odnesly veselého tučňáčka, kterého vyrobila paní učitelka Jahelková se svými žáky.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Miroslava Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol