ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 

V pátek  28.12.2014 se žáci 4. B spolu s rodiči sešli v Hotelu pod Zvičinou na vánoční besídce.

Děti si pro rodiče připravily malé divadelní představení o narození Ježíška. Pěknou předvánoční atmosféru ještě dotvořilo krásné prostředí a malé občerstvení, za které tímto manželům Chrisstoffelsovým  děkujeme, a protože se dětem vystoupení velmi povedlo, těšíme se určitě všichni na další setkání. 

Mgr. Šárka Ruprichová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol