ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 16. 12. se dvě družstva žáků 9. třídy účastnila tradiční soutěže znalostí a dovedností z chemie na Střední škole informatiky a služeb.

Úkolem soutěžících bylo provést chromatografii na papíru, určovat chemické vzorce látek, provést jednoduché chemické reakce a děj zapsat správnými chemickými rovnicemi, napipetovat dané množství látky v co nejkratším čase, sestavit modely molekul chemických látek v počítačovém programu, ale také rozpoznat různé druhy koření. Za vzornou reprezentaci děkuji družstvu Anety Sychrové, Michaely Zemkové a Pavlíny Jizbové a družstvu Ondřeje Valáška, Filipa Šturma a Karla Nováka. 

Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol