ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Aby dětem předvánoční čas trochu lépe v uplakaném počasí ubíhal, rozhodly jsme se v družince uspořádat ještě předvánoční dílnu. 

V sobotu 20. prosince se sešlo 50 natěšených dětí, které si mohly vyrobit ještě vánoční dáreček, a tak v poklidné atmosféře za zvuku koled vznikali pod jejich rukama andílkové, stromečky i vánoční kapříci, kteří jistě najdou své místo v domácí vánoční výzdobě, možná i na jídelním stolku. Čas uplynul jako voda a výrobky všem zaplňovaly ruce, dopoledne ještě obohatila pohádka pro ty rychlejší z nás, a pak už jen zbývá, těšit se doma z krásné výzdoby, kterou určitě i Ježíšek nepřehlédne. 

Markéta Hošková, paní vychovatelky a učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol