ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Poslední týden před vánočními svátky pro nás připravila paní Kühnelová těsta na cukroví.

Děti si donesly různá vykrajovátka a s chutí se pustily do práce. Dopoledne, které jsme prožili ve školní kuchyňce, bylo prima. Žádné cukroví se nespálilo. Druhý den jsme si uvařili čaj, cukroví slepili marmeládou a některé i snědli. Děkujeme mamince Adélky a těšíme se na další příjemné chvíle, které pro nás připraví naši rodiče společně s paní učitelkou. KRÁSNÉ VÁNOCE!

žáci 3. třídy a Mgr. Ivana Pešťáková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol