ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V předvánočním čase jsme měli možnost na chvíli navštívit pohádkový svět snů, kterým nás provedli andělé.

Spolu s Aničkou a Matějem jsme se nechali okouzlit tancem vloček a dozvěděli jsme se, jak to vlastně bylo kdysi s narozením Ježíška. Za krásné vystoupení děkujeme dětem z 2. A, 6. A, a především paní učitelce Křivánkové, která vše vymyslela a s dětmi nacvičila.

Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol