ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 16. 12. se vydali žáci 1. a třetí třídy na předvánoční výlet na STARÉ HRADY. Přivítal nás čaroděj Archibald I. s čerticí Elixírou.

Rozdělili si nás do dvou skupin. První skupina začala prohlídkou zámku a druhá se vydala do hradního sklepení. Prohlídkou nás provázeli draci, skřítkové, obři, čerti, vodníci a další pohádkové postavy. Po ukončení programu jsme se vydatně nasvačili a nakoupili drobné suvenýry. Domů jsme se vraceli se spoustou pohádkových zážitků. 

tř. uč. Šrámková, Kubicová, Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol