ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve čtvrtek 11. prosince spala 6. B s paní učitelkou Lenkou Paťavovou a s paní vychovatelkou Nikolou Proudovou ve škole.

Ve vánoční atmosféře jsme si upekli k snídani jablečný štrúdl a zahráli jsme si hry. Mezi sebou jsme si pak vzájemně nadělili krásné dárečky, ze kterých jsme se radovali a pak už jsme se jen s úsměvem na tváři uložili ke spánku. Ráno jsme se nasnídali a začali se učit. Moc jsme si to užili. 

Krásné Vánoce Eva Dušánková - 6. B

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol