ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ustrojit si svůj stromeček přímo mezi africkými zvířaty, tak to chce opravdu kuráž.

Žáci 5. třídy v sobě našli odvahu a s taškou plnou andělíčků dorazili 8. 12. do ZOO. Zvířátka byla ale shovívavá a žádný dravý útok se nekonal, ba naopak. Mile nás přivítala a pozorovala, jak jim zdobíme jejich území. Naše stromečky posety bílými andělíčky najdete naproti Bongo na cestě od tygrů. Přijďte se podívat. 

Mgr. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol