ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Již tradičně pořádá naše škola předvánoční akci Podharťské čertoviny, abychom společně oslavili dobu předvánoční, dobu adventu.

Letos chodili čerti po škole nejen ve čtvrtek, ale i v pátek a zavítali dopoledne i do mateřské školy ve Slunečné ulici a dětského domova. Ve čtvrtek 4. 12., tedy o den dříve, tak zněl současně i podtitulek akce, navštívilo naši školu více než 160 dětí, které plnily na 8 stanovištích někdy andělské a někdy po čertech těžké úkoly.
Malí návštěvníci si mohli projít andělskou dráhu, vyrobit svícen, andělíčka k zavěšení, vánoční pytlíček nebo stojánek na ubrousky. Nechyběly ani hádanky s překvapením či ochutnávka vánočních dobrot. Do obrovské čertovské pusy děti naházely spoustu balonků a na stanovišti hudebním si všichni zazpívali vánoční koledy. A kdo znal nějakou vánoční písničku nebo básničku, měl vyhráno u Mikuláše - dostal nádherný adventní kalendář s motivem našeho města, který nám sponzorovala firma Carla, za což jí mnohokrát děkujeme. Poděkování patří i všem obětavým pedagogům, kteří se na přípravě i průběhu podíleli. 

Mgr. Elena Lahučká

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol