ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Noc ze čtvrtka na pátek plnou překvapení a zážitků strávila třída 6. B ve škole. I když noc teprve začínala,

mysleli jsme už na ráno a upekli jsme si výbornou bábovku. K tomu jsme ještě přidali výrobu hadů z listového těsta. Jelikož to byla noc duchů, každý si zhotovil jedno strašidýlko z bílého moduritu. Poté už jsme vyrazili do noci plné strašidelných zvuků za připraveným překvapením v podobě ohňostroje. Ve škole jsme si ještě příjemně popovídali o vzájemných vztazích a s příjemnými pocity jsme ulehli ke spánku. Ráno jsme se posilnili voňavou bábovkou a usedli jsme do lavic. 

žáci 6.B

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol