ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Noc ze čtvrtka na pátek plnou překvapení a zážitků strávila třída 6. B ve škole. I když noc teprve začínala,

mysleli jsme už na ráno a upekli jsme si výbornou bábovku. K tomu jsme ještě přidali výrobu hadů z listového těsta. Jelikož to byla noc duchů, každý si zhotovil jedno strašidýlko z bílého moduritu. Poté už jsme vyrazili do noci plné strašidelných zvuků za připraveným překvapením v podobě ohňostroje. Ve škole jsme si ještě příjemně popovídali o vzájemných vztazích a s příjemnými pocity jsme ulehli ke spánku. Ráno jsme se posilnili voňavou bábovkou a usedli jsme do lavic. 

žáci 6.B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol