ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Kdo by nechtěl jet parníkem s vodníkem?  Řekněte, kdo by to nechtěl zažít?

14.října se plavila 4. A a 4. B Prahou po Vltavě s vodníkem starým 1384 let. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých věcí o našem hlavním městě a naší nejdelší řece. Prošly si Staroměstské náměstí a měly štěstí, protože se zrovna na Pražském orloji točili apoštolové. Navštívily Pražský hrad, Chrám sv. Víta a bedlivě poslouchaly výklad paní průvodkyně. Pak jsme se prošli po Karlově mostě, který na nás dýchl svou kouzelnou atmosférou v podobě hudebníků, malířů a jiných umělců a hurá domů zpátky do Dvora Králové. Exkurze se velmi vydařila a doufáme, že si děti mnohé zážitky z Prahy propojí s učivem vlastivědy. 

Mgr. Šárka Ruprichová, Mgr. Lenka Buřvalová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol