ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V úterý 7. října jsme vyrazili s paní učitelkou Codrovou do Hradce Králové s cílem prohlédnout si vodní elektrárnu Hučák a výstavu středních škol v Aldisu.  

Nejdříve jsme navštívili vodní elektrárnu, kde jsme zhlédli zajímavý dokument o malých vodních elektrárnách na Labi. Následovala prohlídka turbín a expozice obnovitelných zdrojů energie, viděli jsme i malé tornádo, vlnovou i větrnou elektrárnu a využití biomasy. Někteří z nás si našli chvilku i na tematickou hru s legem.
Poté jsme vyrazili do Aldisu na výstavu středních škol, kde jsme měli hodinový rozchod. Nejvíce nás zaujali studenti z Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích, kteří zapojili i několik našich spolužáků do nauky obrany proti napadení. Za odměnu a krásné úsměvy jsme dostali balónek. Bylo tam i mnoho dalších škol z našeho regionu, které nás zaujaly svými prezentacemi a velkým množstvím lákavých prospektů pro své budoucí studenty. Po skončení akce následovala zasloužená odměna v podobě oběda v KFC a McDonald's  a pak už nás čekal jen návrat domů, kde nás na nádraží čekali nedočkaví rodiče. 
Závěrem bychom chtěli poděkovat Radě školy za finanční příspěvek na tuto akci, která byla pro nás přínosem při našem profesním rozhodování.

žáci 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol