ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V úterý dne 29. 9. 2014 proběhl již 14. ročník „BĚHU SCHULZOVÝMI SADY“. I když hlavním organizátorem byla ZŠ Sch.sady,

velkými pomocníky se stali i naši páni učitelé. Pan učitel Hulík pomáhal jako časoměřič a pan učitel Novotný dotvářel svým moderátorským uměním nezapomenutelnou atmosféru, při které se pobavili děti i dospělí. Cílem závodu nebyla pouze zábava, ale hlavně poměření běžeckých sil mezi mladými nadějnými sportovci. I tento ročník se vydařil, a proto velký dík patří nejenom vítězům a všem, kteří výborně reprezentovali naši školu, ale také všem fanouškům, kteří hlasitě podporovali své spolužáky.
Výsledky našich žáků
Prvňačky      1. Nela Bořková, 2. Barbora Bartošová, 3. Lucie Dušánková 
Elévové        2. Bára Heřmanová, 3. Kateřina Kubíčková
                   2.  Adam Nápravník, 3. Josef Hanzlíček ZŠ Podharť
Ml. žactvo     3. Tadeáš Paťava ZŠ Podharť
St. žactvo     3. Filip Šturm ZŠ Podharť

      Sportu zdar

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol