ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 19. září se uskutečnil na naší škole projektový den zaměřený na ochranu člověka za mimořádných událostí.

Paní učitelky si vybraly pro své třídy různá témata z RVP. Využily DVD ze záchranného kruhu bezpečí i další učební materiály a tématické deskové hry, které máme ve škole. Po teoretické části jsme pokračovali v terénu, kde si žáci z prvního stupně vyzkoušeli přenos nemocného i ošetření zraněné ruky nebo nohy. Součástí byla i orientace v terénu a přivolání pomoci – záchranná služba, policie, hasiči. Druhý stupeň zvládl i daleko náročnější úkoly, a tak o problémové úkoly nebyla nouze. Tento den se vydařil, sluníčko nám též přálo, a proto jistě přispěl k upevnění důležitých informací, které žáci získávají při výuce. 

 Mgr. Ivana Pešťáková

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol