ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 15. 9. se 4. A zúčastnila akce DDM „Výuka dopravní výchovy". Během prvního hodinového bloku

si žáci zopakovali a upevnili svoje znalosti dopravních značek, základní výbavy kola a dopravních situací, ve kterých se mohou jako účastníci silničního provozu ocitnout. Během druhého, tentokráte praktického bloku, si vše mohli vyzkoušet v praxi na dopravním hřišti. Pro naši třídu to bylo poučné a zábavné dopoledne.  Doufáme, že za pár měsíců se staneme oprávněnými držiteli cyklistických průkazů.

Mgr. Lenka Buřvalová

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol