ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Přes nejisté počasí se v pátek 12. 9. vydali žáci z 2. B na dobrodružnou výpravu do Lázní pod Zvičinou.

Cestou jsme sice trošku zmokli, ale bylo o nás skvěle postaráno, usušili jsme se, dali jsme si teplý čaj s citronem. Po vyplnění pracovních listů jsme se vypravili na velmi pěkně připravenou naučnou stezku po stopách dráčka Zvičiňáčka. Ještě před obědem jsme se "vyřádili" v dětské herně a na skákacím hradu. Posilněni obědem jsme za již slunečného počasí odcházeli do Bílé Třemešné na autobus, který nás odvezl zpět do Dvora Králové. 

Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol