ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Jako každý rok na začátku září se žáci 8. třídy zúčastnili všesportovního kurzu v autocampu Svatá Kateřina.

Již cesta tam na kolech byla vtipná a zábavná, a to díky brodům, které museli překonat. Při prostupu těžkým terénem se skupina neztratila a zdárně dorazila do cíle. Čekal nás nádherný třídenní pobyt a za podpory dokonalého podzimního slunce proběhly všechny naplánované aktivity – cyklistika v terénu, orientační závod s buzolou, kanoistický výcvik, slaňování a lezení na Slučích kamenech, střelba ze vzduchovek, sběr hub, večerní program u táboráku, hry na hřišti (kopaná, ringo, přehazovaná), přátelení se zvířaty (lamy, opice lev bílý, pávi, velbloud, ryby, …). Všechny děti náročný program zvládly a s úsměvem a zážitky se vrátily domů.

Mgr. Petr Novotný, Mgr. Vojtěch Hulík

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol