ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Už jste někdy zažily zásahovou akci policie ĆR? Děti z družiny zažily zásahovou akci přímo v budově školy ve středu 25.6.2014.

Nejprve byl dětem předveden zásah na nebezpečného recidivistu za pomocí vycvičeného policejního psa. Policista dětem vysvětlil důležitost policejních psů, kteří pomáhají zachraňovat životy. Dále dětem vysvětlil, že tito služební psi se ve služebním výcviku nesmí hladit a přivedl dětem malé 3. měsíční štěně, které si s dětmi pohrálo. Následoval další zásah za pomoci služebního psa na nebezpečného zločince, který napadl dívku. Pes zločince, který měl na sobě speciální výcvikový oděv, zneškodnil zezadu a svoji kořist si dokonale hlídal. Po tomto zásahu jsme se z dětmi přemístili do tělocvičny, kde si děti povídaly s policistou o práci Policie ČR a policejních psovodů. Mohly si vyzkoušet speciální výcvikové oděvy, neprůstřelnou vestu a policejní zásahovou přilbu. Akce se stala milou závěrečnou tečkou za všemi akcemi, které v letošním roce proběhly v družině. Poděkování patří panu Zárubovi, který se zasloužil o celou akci!

Bc. Martina Kuchařová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol