ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Od 16. června jsme se téměř všichni žáci deváté třídy zúčastnili týdenního cyklo-výletu v Českém ráji. Ráno v 8 jsme měli sraz i s koly před školou a autobusem, který nám umožnil cestu i s koly, jsme odjeli.

Po příjezdu a vybalení věcí jsme se vydali na první projížďku – na hrad Valečov, a to bylo prvních 20km. Druhý den nás čekal nejnáročnější výlet – jeli jsme na Hrubou skálu a Valdštejn. Ujeli jsme asi 42km. Třetí den byl oddychový - absolvovali jsme pěší túru dlouhou 17km na Drábské světničky. Celou dobu nás při životě držela domněnka slibované svíčkové, měli však zavřeno, takže jsme si natrhali u restaurace třešně. Ve čtvrtek jsme zavítali na hrad Kost, kde nás čekala prohlídka mučírny a černé kuchyně. Poslední večer, někteří i celou noc, jsme strávili u ohně opékáním vuřtů za přítomnosti dvou kytar. V pátek ráno jsme si sbalili věci a vyklidili chatky – byl den odjezdu. V poledních hodinách jsme se v pořádku i s koly vrátili zpět ke škole. Celá devátá třída vám, milí učitelé, děkuje za další a zároveň poslední společný výlet a za skvělé vzpomínky.

žáci 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol