ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Školní rok se velmi rychlým tempem chýlí ke konci a pár dní před vysvědčením vyrazily obě třídy na výlet za poznáním přírodních krás českého kraje.

Cílem byl tentokrát příjemný a nově zrekonstruovaný kemp v Sedmihorkách, kam jsme dojeli vlakem a poté ještě pár set metrů pěšky. 11. červen byl tohoto roku 2014 opravdu nadprůměrně teplý, takže jsme své plány na výlety do nedalekých skal přesunuli na večerní hodiny a celé tropické odpoledne trávili u vody a využívali nabídek kempu. Cachtání a skotačení v rybníku, stavění hradu na písečné pláži, osvěžující nápoje a cukrovinky nás přenesly do prázdninové nálady.
Hrubá skála a lázně Sedmihorky byly pak naším cílem po večeři, kdy se lehce ochladilo na příjemnou tůrku. Unaveni jsme se pak vraceli přímo na noční hygienu a pak přímo do pelíšků. Na druhý den jsme vyrazili, již dle plánu, směr Turnov a navštívili okouzlující hrad Valdštejn. V lesním terénu a chládku jsme pak pokračovali až na turnovské nádraží a odtud zpět domů. Děti i vyučující si výlet užili. Všudypřítomná pohoda nás nabila do závěrečného školního finiše.

                         Mgr. Elena Lahučká, Mgr. Iva Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol