ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 27. května se děti z 1. A rozdělily na Vodníky a Voděnky a vyrazili jsme autobusem do Havlovic.

Zde na nás čekala paní průvodkyně, která nás seznámila s pověstí o vodníkovi a medvědáři. Poté jsme se přesunuli k havlovickému rybníku, kde jsme viděli krmení ryb na sádkách. Také na nás čekal koňský povoz. Při procházce okolo Havlovic jsme se setkali s vodníkem, který přišel z Piešťan, kde se staral o horká vřídla, a s loupežníkem Lotrandem. Cestou oba týmy plnily různé úkoly. Navzdory špatné předpovědi počasí jsme strávili příjemný slunečný den, který jsme zakončili opékáním párků a spoustou soutěží.

Mgr. K. Křivánková, M. Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol