ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Den dětí prožila 7. třída tentokrát netradičně. Celá třída se ocitla i se svými vyučujícími v pravěku u našich německých sousedů.

V pátek 30. 5. se všichni žáci sešli u školy, odkud vyrazili směr Bautzen, kde v nedalekém městečku Kleinwelka  „ožila“ pravěká zvířata a lidé ze Saurierparku. Po náročném vstřebávání úžasných zážitků z parku se děti vydováděly na dětském hřišti, kde se seznamovaly s jejich německými vrstevníky. Výlet všichni zakončili v bludišti – Irrgarten, kde se překvapivě nikdo neztratil. Cesta domů všem rychle utekla při vyprávění zážitků.

E. Lahučká, M. Haasová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol