ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 22. 5. navštívila školní družinka 1. B a 4. B záchranný hasičský sbor, kde jim byl odborně podán výklad k vybavení hasičské zbrojnice a jeho technice.

Děti si prohlédly ochranné obleky hasičů, hasičská auta, čluny a přístroje. Dále děti viděli zázemí, kde hasiči tráví svůj čas v době služby, posilovnu, počítačovou učebnu, kuchyňku a ložnice. Zopakovaly si důležitá čísla tísňového volání a prevenci požárů. Vše se dětem moc líbilo a jistě se zase někdy k hasičům půjdou rády podívat.

I. Hanzlíčková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol