ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 30. 4. 2014 jsme my, žáci deváté třídy, pomáhali stavět májku na náměstí.

Kmen a ozdobný věnec jsme zdobili barevnými stuhami v hodinách pracovního vyučování. Se závěrečným vztyčením vyzdobeného stromku nám pomáhal náš pan školník, zaměstnanci Hankova domu a Technických služeb města Dvora Králové.

Aneta Baudyšová, 9. tř.

stavění májky 1

stavění májky 2

stavění májky 2

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol