ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 30. 4. 2014 jsme s žáky 5.A a 5.B strávili zábavné dopoledne v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Tématem naší návštěvy byla zvířata žijící v tropických deštných lesích.

Ihned po příchodu se nás ujali dva průvodci, kteří si žáky rozdělili, posléze s nimi procházeli jednotlivé pavilony a seznamovali je s různými druhy zvířat žijících právě v těchto oblastech. Po poutavém výkladu dostali žáci ve dvojicích pracovní listy, v nichž si ověřovali své znalosti i to, jaký pozor při výkladu dávali. Při vyplňování listů zároveň děti musely znovu procházet pavilony a dohledávat v nich informace potřebné ke správným odpovědím. Nakonec následovala společná oprava. Vzdělávání poutavou formou se setkalo s pozitivním ohlasem a jistě nebylo posledním využitím nabídky vzdělávacích programů v zoo. Návrat do školy s vidinou volna v následujících dnech byl příjemnou závěrečnou tečkou.

Elena Lahučká, Pavla Vojtíšková, Vojtěch Hulík

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol