ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V této lekci jsme si s dětmi povídali o tom, jak kocourka Fouska bolelo bříško a co by se stalo, kdyby dostal špatný lék.

S dětmi jsme si povídali, jak to vypadá, když jsme nemocní a jak se to projevuje. Kdo se o nás stará, kde a jak máme uložené léky. Povídali jsme si o tom, že každá nemoc potřebuje speciální léčení a lékaře – odborníka. Ordinovat a podávat léky mohou pouze osoby, které jsou k tomu určeny. Mluvili jsme o tom, kde se léky kupují a že na některé musíme mít recept. Vysvětlovali jsme si, čím se zabývají některá specializovaná lékařská oddělení a co to znamená určit diagnózu. Hledali jsme důležité informace na příbalových letácích některých léků. Mluvili jsme o nežádoucích účincích léků. Léky se nesmí užívat bez přečtení návodu
a nikdy se nesmí užívat léky, které jsou určeny pro někoho jiného.

Marta Mokrá, metodik prevence 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol