ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Mezi tradiční akce školní družiny patří i tvořivé dílničky, tentokrát velikonoční, pořádané v pátek 28. března.

Dětí se sešla velká hromada – celkem 69 kousků. Děti měly připraveny čtyři stanoviště, kde si mohly vyrobit různé velikonoční dekorace a motivy. A tak v jejich rukou vznikaly krásné výrobky – kuře z bambulky, dva kamarádi zajíci z toaletní ruličky, patchworkové vajíčko a dekorační koule plná kytiček. Odpoledne se pěkně vydařilo a všichni už se těšíme na Velikonoce, koledníky a velkou koledu.

Markéta Hošková, vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol