ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 26. 3. 2014 jsme se s dětmi vydaly na výtvarné dílny do muzea. Děti se rozdělily na dvě skupinky.

První skupinka dostala látkový ubrousek, na který si napsala oblíbené písmenko. Většina dětí zvolila první písmeno svého křestního jména. Písmenka děti vyšívaly a okraje ubrousku zdobily ještě barvou a tiskátky. Druhá skupinka výtvarně zpracovávala motivy na ušité tašky. Děti měly z výrobků velkou radost. Ubrousek si uložily do krásně pomalované tašky a šťastni jsme se vrátili zpět do družinky.

Bc. Martina Kuchařová a družinka 3. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol