ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 20. března děti ze ŠD 1. B a ze 4. B společně vařily ve školní kuchyňce. Tentokrát to byly sladké croissanty, křupavé rohlíčky plněné čokoládou nebo marmeládou.

Děti se rozdělily do čtyř skupin, ve kterých pracovaly. Nejprve si vyválely listové těsto na pomoučené ploše na čtverec, který rozdělily na trojúhelníky. Do každého trojúhelníku daly kousek čokolády (bílé, oříškové, mléčné, hořké) nebo marmelády a stočily ho do roličky, kterou ohnuly špičkami k sobě. Nakonec croissanty lehce potřely rozšlehaným vajíčkem a daly péct do předehřáté trouby. Vše se krásně vydařilo a teplé croisanty s mlékem chutnaly všem dětem.


I.Hanzlíčková vychovatelka


 

 


 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol