ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 1. 3. 2014 se naše třída vydala do Krkonoš na lyžařský výcvik. Nejprve všichni naložili lyže, lyžáky a batohy. Potom se nastoupilo do autobusu,

ale cesta nám rychle utekla. Když autobus dojel přímo k chatě, začaly se vykládat batohy a ostatní věci, vše se položilo před chatu. Lyže se daly do lyžárny. Hned potom nám pan učitel řekl, že se půjdeme projít. Když se všichni vrátili, tak se šli rozdělovat pokoje, ale to nikdo nevěděl, protože se pokoje rozdělovaly na louce asi 100 metrů od chaty. Podle toho, kdo jak doběhl. V neděli byl budíček v 7:30. Služba do kuchyně připravovala snídani, tak neměla rozcvičku. Hned po snídani, která byla v 8:00 se šlo lyžovat. Po lyžování byl oběd  a po obědě polední klid. Co skončil polední klid, šlo se na procházku, nebo se šlo lyžovat. Pak byla večeře a hrály se hry. Takhle probíhal každý den, až na středu. Ve středu se šlo k pomníku Hanče a Vrbaty  na Zlaté Návrší. Hned potom na kopec Rezek. Čtvrtek byl stejný, jako ostatní dny, akorát jsme si večer pouštěli natočená videa a rozdávaly se diplomy. V pátek se šlo opět lyžovat, ale přišlo se na oběd v 11:00. Hned po obědě si každý začal balit, které se potom začaly dávat do autobusu. Pak si každý nasedl do autobusu, ale nemohli jsme se rozjet. Asi po půl kilometru se nám autobus rozbil, tak celá třída musela vystoupit. Nakonec to dopadlo tak, že naše třída dojela ke škole s rozbitým autobusem.  I s touhle maličkostí náš lyžák byl super!!!!!

Klára Krejcarová, Tereza Hulíková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol