ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve středu 15. 1. 2014 jsme se vydali do Prahy. Naším hlavním cílem byla návštěva České televize.

Do Prahy jsme cestovali vlakem. Někteří z nás si jízdu metrem vyzkoušeli poprvé. Průvodci nás zavedli na nejznámější místa hlavního města a v krátkosti seznámili s jejich historickým významem. Navštívili jsme Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most a Hradčany. V České televizi jsme vyslechli základní údaje o celém provozu, prohlédli si nahrávací studia a na závěr si vyzkoušeli práci kameramana a moderátora. Pak jsme se opět vydali do centra města a z věže orloje si prohlédli podvečerní rozsvícenou Prahu. Pak už nás čekala jen cesta domů.
Počasí nám přálo a všem se výlet moc líbil. Děkujeme manželům Nancy Engelen a Erikovi Chrisstoffels za krásně prožitý a poučný den v našem hlavním městě.

Mgr. M. Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol