ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V pondělí 13. 1. 2014 jsme se my, deváťáci, konečně dočkali. Byli jsme vybráni do soutěže Bludiště,

kterou pořádá Česká televize. S nadšením jsme tedy vyrazili do Ostravy na natáčení. Předem jsme pilně trénovali i s našimi učiteli. Ti nám byli velkou oporou, neboť s jejich vědomostmi a pamětí jsme mnohem lépe zvládali zadané úkoly. Soutěž jsme nakonec nevyhráli, naši soupeři nás porazili o jediný bod, přesto jsme si však výlet užili. Většina z nás poprvé na vlastní oči viděla, jak probíhá natáčení televizní soutěže, jak je to náročné nejen pro režii, kameramany, produkci, moderátora, ale také pro samotné účinkující a fandící. Do našeho modrého týmu jsme vyslali Álu, naši kapitánku, Báru, Matěje a Járu, přeborníky na sportovní soutěže. A jako maskota jsme využili naši "plyšovou Stáňu", paní ředitelka tam prostě nesměla chybět!
Druhý den jsme se všichni vydali na prohlídku Vítkovic, kde jsme zhlédli výrobu zpracování železa. Zajímavý zážitek nám nepokazil ani smog, který je v Ostravě opravdu velmi nepříjemný.
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří na nás mysleli a v zápalu boje podporovali. 

Aneta Baudyšová, žákyně 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol