ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 17. 12. 2013 se na SŠIS konala tradiční soutěž mladých chemiků – žáků 8. a 9. tříd.

Žáci soutěžili v tříčlenných družstvech a naši deváťáci sestavili dvě družstva ve složení Aneta Baudyšová, Bára Janáková a Alena Šrámková, a Vojtěch Krýza, Ladislav Rubáček a Matěj Šturm. Celkem se letos přihlásilo 81 žáků z 15 škol!
Žáci opět museli prokázat manuální zručnost při chemických pokusech, své znalosti z chemie a přírodopisu, dovednost pracovat na počítači v programu Chemskatch, ve kterém tvořili chemické vzorce a nákresy chemických aparatur. Dále viděli zajímavé demonstrační pokusy.

Děkujeme našim žáků za reprezentaci školy na této soutěži. 

Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol