ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Zajímavou předvánoční akci naplánovaly dvě maminky našich spolužáků na páteční odpoledne 13. prosince.  Do Lázní pod Zvičinou pozvaly všechny děti s jejich rodiči a sourozenci, aby se vzájemně lépe poznali a pobavili se.

Počáteční nesmělé poznávání pomohlo usnadnit společné zpívání s kytarou. Hned po té na nás na všechny čekala stezka odvahy. Do tmy v okolí hotelu jsme vyrazili vybaveni malými lucerničkami. V několika skupinkách rodičů a dětí jsme prošli 10 stanovišť se zajímavými otázkami s vánoční tématikou.
Po dobrodružné vycházce program pokračoval již uvnitř hotelu. Pro děti byly připraveny vánoční dílny. Rodiče si povídali většinou o přípravách na nadcházející Vánoce a dalších plánech celé třídy. Protože se všem odpoledne velice líbilo, domluvilo se hned pokračování. Už teď se všichni těšíme na letní táborák a opékání buřtů, nejspíše zase v příjemném prostředí Lázní pod Zvičinou.

Mirka Kubicová, třídní učitelka

 

lpz 03lpz 02lpz 01

 

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol