Office 365 přihlášení

Zajímavou předvánoční akci naplánovaly dvě maminky našich spolužáků na páteční odpoledne 13. prosince.  Do Lázní pod Zvičinou pozvaly všechny děti s jejich rodiči a sourozenci, aby se vzájemně lépe poznali a pobavili se.

Počáteční nesmělé poznávání pomohlo usnadnit společné zpívání s kytarou. Hned po té na nás na všechny čekala stezka odvahy. Do tmy v okolí hotelu jsme vyrazili vybaveni malými lucerničkami. V několika skupinkách rodičů a dětí jsme prošli 10 stanovišť se zajímavými otázkami s vánoční tématikou.
Po dobrodružné vycházce program pokračoval již uvnitř hotelu. Pro děti byly připraveny vánoční dílny. Rodiče si povídali většinou o přípravách na nadcházející Vánoce a dalších plánech celé třídy. Protože se všem odpoledne velice líbilo, domluvilo se hned pokračování. Už teď se všichni těšíme na letní táborák a opékání buřtů, nejspíše zase v příjemném prostředí Lázní pod Zvičinou.

Mirka Kubicová, třídní učitelka

lpz 03lpz 02lpz 01

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.