ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dům dětí a mládeže JEDNIČKA ve Dvoře Králové n. L. uspořádal ve dnech 28. a 29. 11. 2013 tradiční adventní dílny,

kterých se zúčastnili také žáci naší školy. Na jednotlivých stanovištích si mohli vyrobit krásný větvičkový svícen, andělíčky na zavěšení, přírodní a krásně voňavou svíčku, papírový betlém nebo ozdobit již upečené perníčky. Díky výborné organizaci měly děti při zpáteční cestě plné ruce výrobků.

Mgr. Elena Lahučká  

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol